KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243313
nr 1524 3313
Chenia Ekström
(1915-1985), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 90x54 cm, yttermått inklusive ram: 97x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:45:55
100 kr
250 kr
Chenia Ekström
Läs mer om Chenia Ekström